''Üstün yetenekli çocuklar da oyun oynamalı'' konulu röportaj DHA Haber Ajansı Web Sitesinde Yayımlandı

DHA Haber Ajansı ''Üstün yetenekli çocuklar da oyun oynamalı'' konusu ile alakalı yapılan röportajı web sitesinde yayımladı.

Polatlı Öğretmenevi'nde Verdiğim Seminer İle İlgili Polatlı İstiklal Haber Sitesinde Yayımlanan Haber

Ankara Polatlı'da Ankara Kalkınma Ajansı’nın desteği ile Rehberlik ve Araştırma Merkezinin düzenlediği ‘Objektif Değerlendirmede Kullanılan Psikolojik Testler Eğitimi’ üzerine vermiş olduğum seminer adlı haber sitesinde haber olarak yayımlanmış

Aziz ZORLU İstanbul Kent Üniversitesi'nde Derslere Başladı

Dr. Psikolojik Danışman Aziz ZORLU 2018-2019 Eğitim Öğretim dönemi güz yarıyılında İstanbul Kent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Gelişim Psikolojisi ve Öğrenme Psikolojisi dersleri vermeye başladı.

Başiskele MEM web sitesinin haberi

Kocaeli Başiskele Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hazırlanan “Çocuklar İçin Çocuklarla: Çocuk Testleri Uygulamalı Eğitim Programı” projesi verdiğim seminer web sitesinde haber olarak yayımlanmış.

Denizli'de Bugün Haber Portalı'nın Haberi

Denizlide Bugün Haber Portalı Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi kapsamında verdiğim seminer web sitesinde haber olarak yayımlanmış.

Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nun Haberi

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi kapsamında verdiğim seminer Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü resmi web sitesinde haber olarak yayımlanmış.