Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nun Haberi

Aziz Zorlu | Ağustos 2017 Denizli

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi kapsamında verdiğim seminer Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü resmi web sitesinde haber olarak yayımlanmış.

Haber başlığı ve içeriği aşağıda verilmektedir

“Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” Adlı Projemiz Gerçekleştirildi

Kurumsal kapasitenin arttırılması, personelin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi için Müdürlüğümüzce hazırlanıp Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi 21-22 Ağustos 2017 tarihlerinde İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirildi.

Kurum ve kuruluşların hizmet kalitesinin yenilikçi uygulamalarla desteklenmesi ve bu baglamda kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla yürütülen projemiz sürecinde interaktif uygulamaların yanı sıra vaka paylaşımları yapıldı. Çocuklarla yapılan çalışmaların kanıta dayandırılması ve nesnelleştirilerek çocuklarımızın psikolojik durumlarının tespitinde kullanılabilmesi için 8 adet psikolojik testten oluşan eğitim modülü Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarında görev yapan sosyal çalışmacı, psikolog ve çocuk gelişimcilerine uygulamalı olarak anlatıldı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilip, Psikolojik Danışman Dr. Aziz Zorlu’nun eğitmenliğinde yürütülen eğitim sonrası katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler.

Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nun Haberi'ni okumak için tıkla

Aziz Zorlu | Ağustos 2017 Denizli

Aziz Zorlu | Ağustos 2017 Denizli | Aziz Zorlu | Ağustos 2017 Denizli

Tags