Denizli'de Bugün Haber Portalı'nın Haberi

Aziz Zorlu Denizlide Bugün Haber Portalında

Denizlide Bugün Haber Portalı Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi kapsamında verdiğim seminer web sitesinde haber olarak yayımlanmış.

Denizlide Bugün Haber Portalının haber başlığı ve içeriği aşağıda verilmektedir: Aziz Zorlu Denizlide Bugün Haber Portalında

“Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi”

Kurumsal kapasitenin arttırılması, personelin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi için Müdürlüğümüzce hazırlanıp Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi” projesi 21-22 Ağustos 2017 tarihlerinde İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirildi.

Kurum ve kuruluşların hizmet kalitesinin yenilikçi uygulamalarla desteklenmesi ve bu baglamda kurumsal kapasitenin gelistirilmesi amacıyla yürütülen projemiz sürecinde interaktif uygulamaların yanı sıra vaka paylaşımları yapıldı. Çocuklarla yapılan çalışmaların kanıta dayandırılması ve nesnelleştirilerek çocuklarımızın psikolojik durumlarının tespitinde kullanılabilmesi için 8 adet psikolojik testten oluşan eğitim modülü Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarında görev yapan sosyal çalışmacı, psikolog ve çocuk gelişimcilerine uygulamalı olarak anlatıldı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilip, Psikolojik Danışman Dr. Aziz Zorlu’nun eğitmenliğinde yürütülen eğitim sonrası katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler.

Denizli'de Bugün Haber Gazetesinin Haberi'ni okumak için tıkla

Tags